Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie

Maska Shark Beuchat Black

Maska stworzona dla podwodnych łowców i freediverów.

 

240,00 zł
Brutto
Ilość:

Maska o bardzo małej objętości i świetnym polu widzenia

Maska Shark została zaprojektowana tak, aby zawierała minimalną ilość powietrza, oferując jednocześnie bardzo duże pole widzenia. Jest to idealna maska ​​do głębokich nurkowań bezdechowych jak i do nurkowania swobodnego.

Niezwykle wyraźne soczewki HD zapewniające wierne odwzorowanie kolorów i lepszy kontrast.

Bardzo mała wewnętrzna objętość maski Beuchat Shark znacznie zmniejsza wysiłek potrzebny do wyrównania ciśnienia. To sprawia, że ​​maska ​​jest wygodniejsza i zwiększa przyjemność z łowiectwa podwodnego lub freedivingu.

Pasek ma szeroki tylny pasek podtrzymujący i system mikroregulacji zapewniający lepsze dopasowanie, lepszy chwyt i większy komfort.

Silikonowa fartuch łączy wygodę z dokładnym dopasowaniem, zapewniając doskonałe uszczelnienie. Ponadto ziarnista tekstura maski zapobiega ślizganiu się palców podczas regulacji oraz podczas manewrów wyrównania ciśnienia.

Poprawiona hydrodynamika maski robi prawdziwą różnicę zarówno podczas zejścia w nurkowaniu swobodnym, jak i podczas pływania na powierzchni.

Maska w technologii Stealth

Maska Beuchat Shark została zaprojektowana tak, aby zawierała ostre krawędzie i krzywizny, aby wydobyć sylwetkę w taki sam sposób, jak samolot zbudowany w technologii Stealth. Dodatkowo ziarnista powierzchnia na fartuchu maski ogranicza odbicie światła i sprawia, że ​​jest ono jeszcze trudniejsze do wykrycia.

1 Przedmiot
Beuchat
151701